Доступність посилання

ТОП новини

В Іспанії в рамках справи щодо «російської мафії» затримані 6 росіян і українець


В Іспанії в результаті спецоперації затримані щонайменше семеро людей, зокрема шість росіян і українець за підозрою у відмиванні грошей і зв’язках з мафією.

Арешти відбулися в Салоу, Камбрілсі і Таррагоне, а також в офісі юридичної фірми в передмісті Барселони Оспіталет-де-Льобрегат.

Всі затримані підозрюються у відмиванні грошей «тамбовським» злочинним угрупованням, разом з ними був затриманий іспанець, який надавав юридичні послуги.

Двоє затриманих росіян, за даними поліції, «займалися підготовкою інфраструктури» для відмивання грошей і мали тісні зв’язки в керівництві «Єдиної Росії»: члени партії були їх частими гостями в Іспанії. Вони керували операціями своїх підлеглих з Таррагони (місто в автономній області Каталонія).

Поліція також повідомляє, що в рамках справи накладено арешт на 192 об’єктів нерухомості в Реусе, Салоу і Камбрілсі, а також на рахунки, на яких сукупно було 64 мільйонів євро.

Посольство Росії в Мадриді підтвердило факт арештів: дипломати заявили, що «з’ясовують обставини» інциденту.

Влада Іспанії вже кілька років розслідує справу «російської мафії». У 2008 році в рамках цієї справи на Мальорці був заарештований Геннадій Петров: його слідство вважає лідером «тамбовського» угруповання. Іспанська поліція вважає, що очолювана Петровим група з 1996 року займалися в Іспанії легалізацією коштів, отриманих від злочинної діяльності, зокрема,від торгівлі кокаїном.

Петрова в 2010 році випустили під заставу, а в 2012 році отримав дозвіл на тимчасовий виїзд до Росії, також ще один підозрюваний Леонід Христофоров. Назад в Іспанію вони не повернулися.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG