Доступність посилання

ТОП новини
13 Грудень 2018, Київ 04:00

ДФС заарештувала майно «Укргазвидобування» на суму 1,8 мільярда гривень – директор компанії


(©Shutterstock)

Фіскальна служба України заарештувала майно компанії «Укргазвидобування» в рахунок несплаченої компаніями-партнерами ренти за договорами про спільну діяльність. Про це повідомив голова компанії Олег Прохоренко.

«1 млрд 802 млн грн – саме стільки майна «Укргазвидобування» заарештувала Фіскальна служба в рахунок невиплаченої ренти операторів спільної діяльності. Тепер, сподіваюся, всім зрозуміло, чому в лютому ми подали в суд на розрив договорів про спільну діяльність», – написав Прохоренко в соціальній мережі Facebook.

На думку Прохоренка, це стягнення є також доказом для судів, які розглядають позови «Укргазвидобування» про розірвання договорів про спільну діяльність.

На початку лютого голова «Укргазвидобування» Олег Прохоренко заявив, що хоче через суд розірвати майже всі договори про спільну діяльність, за якими частина родовищ компанії була віддана приватним інвесторам.

За його словами, у 2015 році приватні інвестори не виконали свої зобов’язання за обсягами інвестицій у ці родовища, що призвело до падіння видобутку газу на 360 млн кубометрів - до 1,159 млрд кубометрів.

15 червня Спеціалізована антикорупційна прокуратура ініціювала арешт і притягнення до відповідальності депутата Верховної Ради Олександра Онищенка, підконтрольні якому структури реалізовували схеми з реалізації природного газу, видобутого під час спільної діяльності з держкомпанією «Укргазвидобування».

16 червня генеральний прокурор України Юрій Луценко направив на розгляд до Верховної Ради подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання і арешт Онищенка.

«Укргазвидобування» – найбільша газовидобувна компанія України, на яку припадає близько трьох чвертей усього видобутого в Україні газу. Компанія «Укргазвидобування» повністю належить НАК «Нафтогаз України».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG