Доступність посилання

ТОП новини

Коболєв: «Газпром» не підписав додаткову угоду із «Нафтогазом» на 3-й квартал


Андрій Коболєв

Російський «Газпром» ще не підписав додаткову угоду, що дозволяє «Нафтогазові України» закуповувати російський газ у третьому кварталі цього року, заявляє голова правління «Нафтогазу» Андрій Коболєв.

За його словами, переговори з цього приводу тривають.

Коболєв додав, що Україні для заповнення підземних сховищ газу вистачить постачань лише з європейського напрямку, тому питання купівлі газу в «Газпрому» є суто комерційним.

«Ціна «Газпрому» зараз трохи нижча, ніж ціна європейських постачальників», – сказав Коболєв.

Наприкінці червня голова російського «Газпрому» Олексій Міллер заявляв, що ціна газу для України у третьому кварталі становитиме 168 доларів за тисячу кубів. Він зауважив, що російська сторона готова розпочати постачання газу до України після отримання передоплати.

Перед цим в українському «Нафтогазі» заявили, що будуть готові відновити закупівлю газу у Росії з третього кварталу, якщо там він буде дешевшим, ніж у Європі.

Україна останнім часом не закуповує російського газу, купуючи його натомість у країнах Європи за реверсною схемою. Київ використовує для цього частину своїх газогонів у зворотному від проектного напрямку. Востаннє Україна купувала російський газ – 2 мільярди кубометрів для своїх сховищ для проходження зими – наприкінці листопада 2015 року, після чого знову припинила його закупівлі.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG