Доступність посилання

25 Травень 2017, Київ 19:29
Новини | Події

Рада не змогла включити до порядку денного законопроект про спецконфіскацію


(©Shutterstock)

Верховна Рада України не змогла включити до порядку денного законопроект щодо особливостей стягнення в дохід держави необґрунтованих активів та активів, власник яких не встановлений.

За включення до порядку денного сесії та розгляд законопроекту №4890 проголосували лише 172 народних депутатів, під час другоїспроби за це проголосували 166 депутатів.

Законопроектом, зокрема, у Цивільному кодексі України встановлюється, що право власності припиняється у разі стягнення необгрунтованих активів у дохід держави. Визначається, що особу може бути позбавлено права власності на необґрунтовані активи шляхом їх стягнення в дохід держави за рішенням суду.

Як зазначають автори законопроекту у пояснювальній записці, ухвалення документа дозволить повернути в бюджет кошти, незаконно набуті корупціонерами, а також запобігти вчиненню ними нових злочинів з використанням таких активів.

У червні Рада не змогла внести до порядку денного своєї роботи законопроект про повернення коштів, здобутих злочинним шляхом під час президентства Віктора Януковича.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG