Доступність посилання

ТОП новини

ФК «Дніпро» має великі борги перед футболістами, але не закривається – мер Дніпра


(@Shutterstock)

Футбольний клуб «Дніпро», власником якого є Ігор Коломойський, має великі борги перед футболістами, але існуватиме, заявляє міський голова Дніпра Борис Філатов.

За його даними, інформація про закриття ФК «Дніпро» наразі безпідставна.

«У клубу накопичені великі борги перед футболістами. Однак чутки, пов’язані з тим, що клуб завтра зникне, не мають під собою підстав. Клуб збирається почати виступи в чемпіонаті України. Я розмовляв з власником клубу і отримав від нього запевнення в тому, що в чемпіонат клуб зайде, як годиться. А далі будемо дивитися», – заявив Борис Філатов. Він також поінформував, що минулого тижня провів зустріч із вболівальниками.

Борис Філатов, давній соратник Ігоря Коломойського, 2014 року працював заступником Коломойського, коли той очолював Дніпропетровську облдержадміністрацію.

Між тим у Дніпрі фанати «Дніпра» оголосили мобілізацію задля проведення акцій на захист клубу. Вони організували флеш-моб: фотографуються зі салоганом «Дніпро має жити» та викладають ці фото в соціальних мережах. Окрім того, вболівальники взялись розписувати місто графіті з таким самим гаслом.

Раніше на неофіційному сайті ФК «Дніпро» була оприлюднена інформація про те, що клуб може припинити існування через борги перед футболістами.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG