Доступність посилання

ТОП новини
16 Грудень 2018, Київ 21:23

Рада має намір ліквідувати Нацкомісію з регулювання ринків фінпослуг


©Shutterstock

Верховна Рада має намір ліквідувати Національну комісію з регулювання ринків фінансових послуг з передачею її функцій Національному банку та Національній комісії з цінних паперів і фондового ринку. За ухвалення в першому читанні законопроекту №2413а проголосували 285 депутатів за мінімально необхідних 226.

Відповідно до законопроекту, Національному банку будуть передані в підпорядкування страхові компанії, кредитні союзи, фінансові компанії та бюро кредитних історій.

Як зазначають автори, метою законопроекту є скорочення кількості регуляторних та контролюючих органів на ринках небанківських фінансових послуг шляхом розподілу функцій Національної комісії. Крім того, скорочення кількості органів державного нагляду, дерегуляція є пріоритетними завданнями, визначеними стратегією сталого розвитку «Україна – 2020».

Нацкомфінпослуг є державним колегіальним органом, підпорядкованим президенту України, підзвітним Верховній Раді. Одним із завдань комісії є формування та забезпечення реалізації політики державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG