Доступність посилання

ТОП новини

Рада збільшила штрафи за керування транспортом у стані алкогольного сп’яніння


Верховна Рада України збільшила штрафи за керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння. За ухвалення законопроекту № 4373 в другому читанні та в цілому проголосували 243 народних депутата за мінімально необхідних 226.

Відповідно до закону, керування транспортом особами в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, а також передача керування транспортом особі, яка перебуває в стані сп’яніння, передбачає накладення штрафу на водіїв у розмірі 10200 гривень та позбавлення права керування транспортними засобами на строк один рік.

Повторне протягом двох років вчинення цих порушень передбачає накладення штрафу на водіїв у розмірі 1200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або 20400 гривень та позбавлення права керування транспортними засобами на строк три роки і на інших осіб – накладення штрафу 20400 гривень з оплатним вилученням транспортного засобу чи без вилученння.

Водіїв, який двічі протягом п’яти років піддавалась адміністративному стягненню за керування транспортними засобами у стані сп’яніння, штрафують на 40800 гривень (2400 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян) та позбавляють права керування транспортними засобами на строк 10 років.

Станом 30 червня 2016 року, в Україні сталися 60009 ДТП.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG