Доступність посилання

ТОП новини
10 Грудень 2018, Київ 01:50

Василишин як заступник міністра не мав прямого впливу на Олександрівську лікарню – Шафранський


Виконувач обов’язки голови МОЗ Віктор Шафранський заявляє, що Роман Василишин, підозрюваний в отриманні хабара, не мав прямого впливу на Олександрівську лікарню, перебуваючина посаді заступника міністра.

«У його обов’язки не входило безпосереднє управління Олександрівською лікарнею. Він керував апаратом Міністерства охорони здоров’я…У той же час він курирував лікувальний напрямок і напрямок реформування охорони здоров’я. Тобто прямого впливу – чи адміністративного, чи будь-яких можливостей кадрових впливів на Олександрівську лікарню – він на посаді заступника міністра не мав», – сказав Шафранський.

Сьогодні силовики повідомили про затримання у Києві заступника міністра охорони здоров’я, якого підозрюють у хабарництві. За словами генпрокурора Юрія Луценка, Василишин отримував від 50 до 100 тисяч гривень з урологічного центру Олександрівської лікарні, Василишин раніше був керівником цієї лікарні.

Луценко заявив, що директор урологічного центру лікарні Юрій Серняк особисто розподіляв лікарів на операції, а за кожну з операцій лікарі вимагали гроші у пацієнтів і здавали їх Серняку, який ці гроші акумулював і передавав Василишину. За словами Луценка, затриманий заступник міністра відмовився від дачі свідчень.

Василишин став заступником міністра охорони здоров’я у листопаді минулого року.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG