Доступність посилання

ТОП новини

Родичі загиблої у Сирії журналістки Sunday Times позиваються до суду


Марі Колвін

Родина відомої американської журналістки Марі Колвін, загиблої у Сирії у 2012 році, позивається проти режиму сирійського президента Башара аль-Асада до суду через її смерть.

Її родичі заявляють, що мають докази, що сирійський режим зумисно вбив Марі Колвін, вчинивши ракетний обстріл по засекреченому медіа-центрі, де перебувала Колвін та інші журналісти. Причиною, вважають родичі Колвін, були її репортажі про цивільні втрати в оточеному сирійському місті Хомс.

Позов, направлений до районного суду у Вашингтоні, базується на інформації з захоплених урядових документів та свідченнях сирійських високопосадовців-перебіжчиків. У позові містяться кілька прізвищ сирійських чиновників, серед яких і брат Башара аль-Асада – Махер.

Сторона захисту припускає, що сирійські військові перехоплювали інформацію Марі Колвін, яку вона передавала з медіа-центру.

Марі Колвін, кореспондентка видання Sunday Times у Лондоні, підготувала багато матеріалів з «гарячих точок» по всьому світі.

Обстріл у сирійському місті Хомс у лютому 2012 року призвів до загибелі кількох відомих журналістів. Бомба, що впала на будівлю, в якій перебували представники зарубіжних ЗМІ, забрала життя кореспондента видання Sunday Times Марі Колвін та французького журналіста Ремі Очлік. Їх колега, фотограф Sunday Times Пол Конрой, був поранений.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG