Доступність посилання

ТОП новини
14 Листопад 2018, Київ 18:04

У Криму зросли тарифи на газ


(©Shutterstock)

Ялтинське управління з експлуатації газового господарства держпідприємства «Кримгазмережі» заявляє про підвищення у регіоні вартості природного газу.

«За наявності газового лічильника тариф становить: до 6000 кубометрів на рік – 3,547 рубля; понад 6000 кубометрів на рік – 8,417 рубля. За відсутності газового лічильника: плита газова – 58,88 рублів; плита газова і колонка – 98,96 рублів», – повідомляє прес-служба підконтрольної Росії адміністрації Ялти.

Споживачам, які мають заборгованість за спожитий природний газ, упродовж десяти днів рекомендують погасити заборгованість чи укласти договір на погашення заборгованості строком від трьох до шести місяців.

Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014 року початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. 7 жовтня 2015 року президент України Петро Порошенко підписав відповідний закон. Міжнародні організації визнали окупацію та анексію Криму незаконними і засудили дії Росії. Країни Заходу запровадили низку економічних санкцій. Росія заперечує окупацію півострова і називає це «відновленням історичної справедливості».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG