Доступність посилання

ТОП новини
16 Грудень 2018, Київ 11:15

Данилюк повідомив про намір вирішити питання фінансування ПТУ до нового навчального року


Міністр фінансів України Олександр Данилюк

Міністр фінансів Олександр Данилюк повідомив про намір вирішити проблеми, пов’язані з фінансуванням закладів професійно-технічної освіти України, до початку нового навчального року. Про це, як інформує урядовий портал, він повідомив за підсумками зустрічі міністерств фінансів та освіти з представниками ОДА України.

«Олександр Данилюк наголосив на конструктивній позиції Міністерства фінансів щодо вирішення проблем тих ПТУ, обсяг фінансування яких є завеликим для бюджету міста. Міністр відзначив узгоджену позицію Мінфіну та МОН щодо необхідності вирішення цих питань до початку нового навчального року», – мовиться в повідомленні.

Під час зустрічі сторони заявили про необхідність напрацювати «спільну стратегію розвитку галузі освіти» фахівцями-освітянами, фінансистами та комітетом Верховної Ради з питань освіти.

У рамках децентралізації професійно-технічні училища перейшли на фінансування від обласних адміністрацій чи бюджетів міст обласного значення, проте 78 професійно-технічних закладів України залишилися без грошового забезпечення, бо влада на місцях не включила їх у бюджет на 2016 рік.

Загалом освітня субвенція на ПТУ складає два мільярди гривень. Решту, три мільярди, фінансуватиметься за рахунок місцевих бюджетів. На початку лютого депутати все ж повернули часткове державне фінансування ПТУ через протести громадськості.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG