Доступність посилання

ТОП новини
17 Листопад 2018, Київ 12:48

Суд заарештував 33 газові свердловини компаній групи екс-міністра Злочевського


Микола Злочевський, колишній міністр екології і природних ресурсів України

Печерський районний суд Києва заарештував 33 свердловини газовидобувних компаній, що входять до групи Burisma екс-міністра екології та природних ресурсів Миколи Злочевського. Як повідомляють українські інформагенції, заарештовані свердловини розташовані в Дніпропетровській та Харківській областях.

Згідно з ухвалою суду від 1 липня 2016 року, тексти якої оприлюднені в єдиному держреєстрі судових рішень, арешт накладений за клопотанням Генеральної прокуратури на свердловини трьох компаній. На думку ГПУ, «незастосування арешту на зазначені свердловини і видобуті вуглеводні може привести до незаконного відчуження майна».

Згідно з документами, арешт накладено в рамках досудового розслідування від 7 липня 2014 року про присвоєння грошових коштів посадовими особами ПАТ «Укргазвидобування» впродовж 2010 – 2014 років у виконанні договорів про спільну діяльність, а також за підозрою в ухиленні від сплати податків посадовими особами п’яти компаній.

Генпрокуратура на початку липня провела обшуки в компаніях Злочевського в межах розслідування кримінального провадження про ухилення від сплати податків на суму близько одного мільярда гривень за останні два роки.

Burisma Holdings володіє українськими видобувними компаніями «Еско-Північ», «Парі», «Перша українська нафтогазова компанія» та «Алдеа». У портфелі Burisma є також дозволи на розробку родовищ у Дніпровсько-Донецькому, Карпатському та Азово-Кубанському басейнах.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG