Доступність посилання

ТОП новини
21 Жовтень 2018, Київ 00:12

Фестиваль рівності у Дніпрі все ж відбудеться – організатори


Марш рівності в Києві, 12 червня 2016 року (ілюстраційне фото)

У Дніпрі Фестиваль рівності, якому раніше відмовили в місці для проведення через те, що одна з секцій мала бути присвячена проблемам ЛГБТ, все ж відбудеться. Інформацію про це Радіо Свобода 12 липня підтвердили організатори заходу.

За їхніми даними, фестиваль відбудеться, як і планували, 16 липня, однак не в бібліотеці, а в одному з конференц-центрів.

У програмі фестивалю також анонсовані нові заходи, зокрема, презентація виїзної експозиції харківського Музею жіночої та гендерної історії.

«Для всіх без будь-яких обмежень за віком, статтю, рівнем освіти, соціальним статусом, професією й іншими ознаками. Екскурсії проводить засновниця і директорка музею Тетяна Ісаєва», – анонсують організатори.

Раніше в Дніпрі організатори Фестивалю рівності заявили, що центральна міська бібліотека, з якою була домовленість про приміщення, відмовила їм у залі, бо одна з секцій фестивалю мала бути присвячена ЛГБТ. В адміністрації центральної міської бібліотеки Радіо Свобода цю інформацію підтвердили, зазначивши, що через гучні публікації в інтернет-ЗМІ побоювались провокацій і не могли гарантувати безпеку персоналу та читачів.

Фестиваль рівності, за даними організаторів, у Дніпрі має відбутись 16 липня. На нього запрошені представники різних груп населення, проблеми яких залишаються «в тіні», – люди з обмеженими фізичними можливостями, переселенці, представники національних меншин, жінки-учасниці АТО, представники ЛГБТ-спільноти.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG