Доступність посилання

ТОП новини
17 Грудень 2018, Київ 05:01

Незаконну надбудову над Будинком профспілок у Києві почали зносити


Будинок профспілок у Києві

У четвер, 14 липня, розпочалися підготовчі роботи перед знесенням незаконно зведених поверхів над Будинком профспілок у Києві. Будівлю обнесли парканом, наразі готують будівельний майданчик. 15 липня на майданчик має зайти будівельна техніка, повідомив Радіо Свобода народний депутат та радник Київського місього голови з питань благоустрою Дмитро Білоцерковець.

«Завтра на майданчик зайде будівельна техніка, прогнозую, що фактичне знесення розпочнеться з наступного тижня. Імовірно, демонтаж триватиме близько місяця, адже це довгий процес», – пояснив він.

Раніше Вищий господарський суд України відхилив касаційну скаргу підприємства «Господарське управління Київської міської ради профспілок» і залишив чинним рішення судів попередніх інстанцій, тобто зобов’язав столичні профспілки і їхнього підрядника ТОВ «Буд-Жил-Пром» знести незаконно зведені поверхи будівлі на вулиці Хрещатик, 16.

Раніше програма «Схеми», спільний проект Радіо Свобода та телеканалу «UA:Перший», повідомляла про незаконно надбудовані поверхи над Будинком профспілок на майдані Незалежності, які на початку минулого року на замовлення Київської міської ради профспілок добудувала компанія «Буд Жил-Пром».

Це фірма з орбіти голови Федерації греко-римської боротьби Києва, а в минулому – фігурантастоличних кримінальних хронік Івана Балабана. На початку 1990-х його звинувачували у залякуванні та кришуванні бізнесу, а також – збройних нападах та підпалах.

Навколо Будинку профспілок наразі зібралися мітингарі, що вимагають відкрити замість кафе «Каратель», яке неодноразово захищав Іван Балабан, музей Героїв Небесної сотні.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG