Доступність посилання

ТОП новини
14 Жовтень 2019, Київ 21:42

Київрада віддала землю тенісній академії Кононенка на 25 років, прибравши згадку про ДЮСШ


«Міжнародна тенісна академія»

Депутати Київської міської ради на сесії 14 липня проголосували за передачу в оренду товариству з обмеженою відповідальністю «Міжнародна тенісна академія», що належить народному депутату України Ігорю Кононенку, земельної ділянки на вулиці Міській, 9 у Пущі-Водиці «для експлуатації та обслуговування будівель та споруд спортивно-оздоровчого комплексу». Таким чином, з договору оренди остаточно прибрали згадку про зобов’язання побудувати там дитячо-юнацьку спортивну школу, під яку від початку місто передавало землю структурам Кононенка у 2014 році.

Згідно з новим рішенням, термін оренди – 25 років, площа землі 2,6 гектара, розмір орендної плати – 3% від вартості ділянки (приблизно 963 тисячі гривень на рік).

За таке рішення проголосував 71 депутат, 28 депутатів утрималися.

Фракція партії «Свобода» у Київраді наполягала на збільшенні орендної плати до 12% і зменшення терміну оренди із 25 років до 10 років, однак ці поправки не були підтримані депутатською більшістю.

Журналісти програми «Схеми»повідомляли, що у грудні 2014 року Київрада своїм рішенням надала в оренду на 25 років цю ж земельну ділянку у Пущі-Водиці на вулиці Міській, 9 у Києві заводу «Ленінська кузня», засновниками якого є інвестиційні фонди Петра Порошенка й Ігоря Кононенка. Відповідно до рішення, «Ленінська кузня» мала реконструювати піонерський табір «Юнга» у дитячу юнацьку спортивну школу «Міжнародна тенісна академія».

Однак у 2015 році «Міжнародна тенісна академія» розпочала роботу, але не як дитяча юнацька спортивна школа, у якій не передбачена плата за тренування, а як приватний спортивний заклад із платними послугами.

Нове рішення Київради від 14 липня змінило орендаря – з «Ленінської кузні» на «Міжнародну тенісну академію» та мету оренди – із реконструкції табору в ДЮСШ на «обслуговування будівель та споруд спортивно-оздоровчого комплексу».

Депутат і заступник голови фракції «Блок Петра Порошенка» Ігор Кононенко
Депутат і заступник голови фракції «Блок Петра Порошенка» Ігор Кононенко


У коментарі журналістам Ігор Кононенко заявляв: «Там юридичної підміни ніякої нема. Перша позиція. Друга позиція – дійсно, є положення, ще совкове, Радянського союзу, щодо статусу ДЮСШ. Таке ж положення є щодо статусу шкіл. Виконати його, ні одне, ні друге, ні третє майже неможливо. Більш того, прошу підтримати цей проект. Бо це діти, це спорт і це молодість».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG