Доступність посилання

ТОП новини
26 Вересень 2018, Київ 08:15

Туреччина: кількість загиблих внаслідок спроби військового перевороту зросла до 90


Анкара, 15 липня 2016 року

У Туреччині повідомляють про 90 загиблих і близько 1100 поранених внаслідок невдалої спроби військового перевороту.

Раніше влада Туреччини заявила про щонайменше 60 загиблих. Десятки мирних жителів були вбиті і сотні поранені в тривалих нічних боях в Стамбулі та інших містах, щонайменше 42 загиблих у столиці Анкарі, місці запеклих боїв.

Про загострення ситуації в Туреччині та бойові дії стало відомо пізно ввечері 15 липня. За попередніми даними, окремі військові вчинили спробу повалити чинну владу в країні. Пізніше різні військові офіцери, які очолюють спецназ та військові підрозділи, у телезверненнях висловили підтримку урядові. Зокрема, це зробив і голова головної політичної опозиційної групи Туреччини.

Державне телебачення повідомило незабаром від імені змовників, що оголошено воєнний стан і комендантську годину.

Одним з перших кроків з боку військових стало перекриття обох мостів, що з’єднують через Босфор європейський континент з Азією. Пізніше були закриті всі вхідні і вихідні рейси із зайнятого змовниками міжнародного аеропорту Стамбула. Там розмістили танки.

Повідомлялося, що в Анкарі будівлю парламенту кілька разів бомбили, було помічено збиття кількох літаків. Приватне інформаційне агентство «Доган» повідомляло, що біля будівлі парламенту були розгорнуті танки. Поодинокі вибухи було чутно в місті під час бойових дій. Десятки танків рухалися в бік палацу, де розташований уряд.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG