Доступність посилання

ТОП новини

«Опора»: на Луганщині ОВК №114 відновила роботу


Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

У громадянській мережі «Опора» заявляють, що у Луганській області окружна виборча комісія №114 відновила роботу.

Як повідомляє прес-служба «Опори», 18 липня на своєму засіданні ЦВК затвердила заміни у складі ОВК № 114, зокрема достроково припинила повноваження заступника голови ОВК Оксани Вурин і призначила на цю посаду Інну Яковенко, а замість члена комісії Олександра Лащука призначили Юлію Погорєлову.

Зміни відбулися за поданням партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», додають в «Опорі».

За їхніми даними, о 17:10 нові члени окружної комісії прийняли присягу на засіданні окружної комісії і почали приймати протоколи ДВК.

Раніше повідомлялося, що окружна виборча комісія №114 не працює через відсутність кворуму, в окрузі прийняли 13 зі 133 протоколів дільничних виборчих комісій.

Крім того, робота ОВК на Луганщині 18 липня зупинялася через неправдиве повідомлення про замінування. Комісія не працювала кілька годин, поки правоохоронці перевіряли будівлю.

17 липня 2016 року відбулися проміжні вибори до Верховної Ради у семи одномандатних округах. За даними ЦВК, в окрузі №114 оброблено лише 8,27% протоколів. Із результатом 40,49% лідирує кандидат від партії «Наш край» Сергій Шахов, у самовисуванця Валерія Мошенського – 21,13%, в інших кандидатів – менше ніж 6% голосів у кожного.

XS
SM
MD
LG