Доступність посилання

ТОП новини
22 Жовтень 2018, Київ 13:59

У США розпочався з’їзд Республіканської партії


У США Республіканська партія офіційно висуне Дональда Трампа своїм кандидатом на посаду президента під час чотириденного з’їзду Республіканської партії, який 18 липня відкрився у Клівленді, штат Огайо.

Перший день з’їзду буде присвячений питанням національної безпеки і міграції.

На з’їзді мають виступити губернатор прикордонного штату Техас Рік Перрі, мати американця, вбитого у лівійському Бенгазі, колишній мер Нью-Йорка Рудольф Джуліані та дружина Дональда Трампа Меланія.

Трамп має досить голосів делегатів «конвенції» (з’їзду) Республіканської партії для того, щоб з’їзд офіційно висунув його кандидатуру на президента США.

Дональд Трамп пропонує побудувати стіну на кордоні США і Мексики, а також заборонити мусульманам в’їзд у країну. Він дещо пом’якшив свою позицію щодо заборони на в’їзд, заявивши, що буде звертати увагу на країну походження.

Лідерку перегонів від Демократичної партії Гілларі Клінтон мають висунути офіційним кандидатом від демократів на з’їзді, що відбудеться у Філадельфії 25-28 липня.

Вибори президента США мають відбутися 8 листопада. Новообрані президент і віце-президент мають обійняти посади 20 січня 2017 року.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG