Доступність посилання

ТОП новини
19 Жовтень 2018, Київ 14:15

Апеляційний суд Києва залишив Краснова під арештом до 22 серпня


Станіслав Краснов

Апеляційний суд Києва відхилив скаргу адвокатів лідера об’єднання «Громадянський Корпус «Азов-Крим» Станіслава Краснова і залишив його під арештом до 22 серпня. Про це проекту Радіо Свобода, сайту Крим.Реалії повідомив один з адвокатів Краснова Андрій Мамалига.

За його словами, адвокати оскаржували рішення Шевченківського районного суду Києва від 24 червня, яким утримання під вартою Краснова було продовжене на два місяці.

Мамалига зазначив, що для повного і всебічного розслідування провадження у цій справі немає необхідності утримувати Краснова під вартою.

За його словами, представник прокуратури обґрунтовував необхідність утримання Краснова під вартою тим, що слідству необхідно провести низку експертиз. На думку захисту Краснова, характер цих експертиз не вимагає утримання підозрюваних під вартою.

Станіслав Краснов був затриманий співробітниками СБУ із застосуванням фізичної сили під Києвом в ніч з 28 на 29 лютого 2016 року. В СБУ стверджують, що Краснов закладав у схованку неподалік від автозаправної станції гранати й вибухові речовини загальною потужністю 42 кілограмів і тротиловому еквіваленті.

Керівник апарату глави СБУ Олександр Ткачук раніше заявив, що Краснов незадовго до затримання виїжджав до Білорусі для зустрічі зі своїм куратором з російських спецслужб. В СБУ також заявляють, що Краснов передав російським спецслужбам списки військовослужбовців полку «Азов».

Краснов наполягає, що СБУ сфальсифікувала справу проти нього і мстить за викриття незаконної діяльності представників правоохоронних органів України у 2013 році на території Криму.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG