Доступність посилання

ТОП новини

Радіостанція «Голос Донбасу» почала мовлення в Авдіївці – Попова


©Shutterstock

Радіостанція «Голос Донбасу», на якій виходить і проект української редакції Радіо Свобода під назвою Радіо Донбас.Реалії, 19 липня почала мовлення в Авдіївці Донецької області.

Як повідомила заступник міністра інформаційної політики України Тетяна Попова, мовлення почалося на частоті 95,7 МГц.

«Ще одна хороша новина сьогодні: в Авдіівці на 95,7 МГц з 16:30 можна почути «Голос Донбасу», – написала вона на своїй сторінці в Facebook.

Від 4 липня в ефірі прифронтового регіону на сході України на радіостанції «Голос Донбасу» почали виходити програми Радіо Свобода. Проект Української редакції Радіо Свобода під назвою Радіо Донбас.Реалії можна слухати в ефірі «Голосу Донбасу» з понеділка до п’ятниці з 17:00 до 18:00.

Радіо Донбас.Реалії подає новини і їх аналіз із обох боків лінії розмежування. «Це інформація про головне для Донеччини і Луганщини без агресії і перебільшення, сюжети переважно готують вихідці з Донбасу», – наголошує Українська редакція Радіо Свобода.

Програма Радіо Донбас.Реалії також дає змогу слухачам брати участь в обговоренні актуальних проблем Донбасу в прямому ефірі і за допомогою соціальних мереж.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG