Доступність посилання

ТОП новини
27 Травень 2019, Київ 06:45

МОК посилює санкції щодо Росії через допінг


У Міжнародному олімпійському комітеті (МОК) заявили 19 липня, що будуть вивчені «легальні механізми» заборони всім російським спортсменам брати участь в Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро, які відбудуться наступного місяця. Для цього МОК створює дисциплінарну комісію.

Міжнародний олімпійський комітет закликав всі міжнародні федерації з олімпійських зимових видів спорту призупинити підготовку до проведення на території Росії будь-яких великих змагань.

МОК також заявив, що більше не патронує Європейські ігри, які мають пройти у Росії у 2019 році.

Олімпійський комітет відмовляє в акредитації на Олімпіаді 2016 всім російським чиновникам, згаданим у доповіді комісії Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA) та призначає додаткові допінгові тести для всіх російських спортсменів, які брали участь у зимовій Олімпіаді у Сочі у 2014 році.

18 липня у WADA представили доповідь, з якої випливає, що російські антидопінгові лабораторії навмисне приховували позитивні проби спортсменів на вживання заборонених препаратів. При цьому до махінацій з аналізами спортсменів, за даними WADA, була причетна ФСБ.

У WADA закликали усунути російських спортсменів від всіх міжнародних змагань.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG