Доступність посилання

ТОП новини
19 Листопад 2018, Київ 01:04

Вірменія: через захоплення будівлі поліції у Єревані порушили кримінальну справу


Силовики біля захопленої будівлі поліції у Єревані, Вірменія, 18 липня 2016 року

У Вірменії порушили кримінальну справу через захоплення будівлі поліції у Єревані.

У Службі національної безпеки (СНБ) цієї країни не змогли відповісти на питання вірменської служби Радіо Свобода, за яким конкретно статтями порушили справу.

У вівторок увечері представники опозиційного руху «Установчий парламент», які захопили будівлю і заручників, мають дати відповідь на висунуту напередодні вимогу влади, про суть якої теж нічого невідомо.

За інформацією вірменських ЗМІ, у СНБ заявили, що переговори тривають, завдання влади – домогтися звільнення заручників.

Раніше 19 липня повідомили, що вірменська поліція стягнула сили до відділення поліції в Єревані, де утримують заручників.

Озброєні прихильники радикального опозиційного руху «Установчий парламент» захопили будівлю поліції в єреванському районі Еребуні 17 липня, вбивши при цьому одного поліцейського і поранивши шістьох людей. За даними поліції, нападники взяли в заручники дев’ятьох людей, п’ятьох із них звільнили в результаті переговорів.

Нападники вимагають звільнення Жирайра Сефіліана, лідера «Установчого парламенту», якого арештували минулого місяця за звинуваченням в незаконному придбанні та зберіганні зброї. Вони також вимагають відставки президента Сержа Сарґсяна.

Влада відкинула вимоги нападників і заявляє про ведення переговорів із озброєними людьми з вимогою, щоб вони здалися.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG