Доступність посилання

ТОП новини
21 Жовтень 2018, Київ 00:21

Україна має отримати схвалення безвізового режиму з ЄС у жовтні – Ган


Україна має отримати безвізовий режим з ЄС у жовтні – Ган
Будь ласка, зачекайте

No media source currently available

0:00 0:00:36 0:00

Комісар ЄС із питань європейської політики сусідства і переговорів про розширення Йоганнес Ган заявляє, що Україна має отримати схвалення безвізового режиму з ЄС у жовтні цього року.

«Щодо лібералізації візового режиму, то сподіваюся, що після кількох подальших консультацій у жовтні ми зможемо це схвалити. Ще надто рано для привітань, але, думаю, що всі згодні, що Україна виконала свою роботу, виконала всі критерії – понад 140, що є знаковим», – сказав Ган 19 липня під час спільної прес-конференції з українським прем’єром Володимиром Гройсманом та президентом Європейської комісії Жаном-Клодом Юнкером у Брюсселі.

Перебуваючи минулого тижня в Україні, Ган заявляв, що рішення щодо безвізового режиму між Україною і Європейським союзом буде ухвалене восени, найпізніше в жовтні.

Європейська комісія ще у квітні запропонувала Європарламентові і Раді Європейського союзу скасувати візи для громадян України. Нині це питання перебуває на розгляді кількох комітетів Європарламенту, за нього має проголосувати і повний склад Європарламенту.

Як вважають, у разі схвалення лібералізації візового режиму Європарламентом і Радою ЄС у жовтні такий режим може бути запроваджений іще до кінця нинішнього року.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін нещодавно заявляв, що сподівається на запровадження безвізового режиму з Європейським союзом до кінця цього року.

Йдеться про можливість короткотермінових, на термін до 90 днів протягом кожних 180 днів, відвідин країн «шенгенської зони» без права працевлаштування.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG