Доступність посилання

ТОП новини
23 Лютий 2018, Київ 17:10

В Ізмаїлі Одеської області до інфекційного відділення лікарні з ознаками харчового отруєння госпіталізовані 50 людей, серед яких 13 дітей. Про це 21 липня повідомляє сайт Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

За попередніми даними, всі ці люди «харчувалися у фаст-фуді «First Food» та отруїлись шаурмою».

«Перебіг захворювання госпіталізованих – середнього та легкого ступеня. Фахівці СЕС здійснюють комплекс санітарно-гігієнічних та протиепідемічних заходів», – ідеться в повідомленні ДСНС.

Як повідомив міський голова Ізмаїла Андрій Абрамченко, заклад харчування, який він називає по-іншому – «кафе «Шаурма», працював без необхідних документів, про що «відповідні служби апарату виконкому не раз повідомляли і в санепідслужби, і в прокуратуру».

«Підприємець неодноразово піддавався штрафу, а кафе опечатували. Але оскільки його відкривали знову й кафе продовжувало працювати, влада Ізмаїла зверталася до прокуратури», – написав Абрамченко у Facebook.

«У зв’язку з цим звертаюся до ізмаїльчан, які в другій половині дня 18 липня і в першій половині дня 19 липня купували шаурму в кафе «Шаурма». Якщо у вас є скарги на стан здоров’я, звертайтеся до інфекційної лікарні, щоб лікарі встановили діагноз і призначили ефективне лікування. Інкубаційний період захворювання на сальмонельоз може тривати від кількох годин до трьох діб. При своєчасному лікуванні одужання відбувається через 6-10 днів», – вказав міський голова Ізмаїла.

У другій половині червня до Ізмаїльської районної лікарні з попереднім діагнозом «гострий гастроентероколіт» звернулося 776 людей (з них 449 дітей). За даними МОЗ, причиною масового захворювання людей в Ізмаїлі стало потрапляння відходів із вбиралень будинків приватного сектору в міську водопровідну мережу внаслідок підтоплення через сильні зливи.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG