Доступність посилання

ТОП новини

Кабмін призначив волонтера Супрун на посаду заступника глави МОЗ


©Shutterstock

Кабінет міністрів України призначив волонтера, директора гуманітарних ініціатив Світового конгресу українців Уляну Супрун на посаду заступника міністра охорони здоров’я України. Відповідне рішення ухвалили сьогодні на засіданні уряду.

12 липня президент України Петро Порошенко під час зустрічі з Супрун запропонував їй стати заступником міністра охорони здоров’я України. Тоді він заявив, що першочерговою метою є розробка та затвердження стратегії реформування галузі охорони здоров’я. У свою чергу, Супрун зазначила, що «як є політична воля, тоді все складеться».

Минулого року президент вручив Уляні Супрун і її чоловікові Маркові Супруну паспорти громадян України, підписавши указ про надання їм українського громадянства. Тоді він відзначив великий внесок подружжя Супрунів у забезпечення українських військових індивідуальними аптечками першої медичної допомоги міжнародного зразка та навчання воїнів навичкам тактичної медицини, а також участь подружжя у програмі медичної підготовки нових українських патрульних поліцейських.

Засновники волонтерського проекту «Захист патріотів» Уляна і Марко Супрун переїхали в Україну через тиждень після початку Революції гідності. Уляна, лікар за фахом, стала волонтером Медичної служби й була на Майдані в найгарячіші моменти. Супруни – активні учасники Світового конгресу українців, міжнародної громадської організації.

8 липня силовики затримали за підозрою у хабарництвізаступника міністра охорони здоров’я Романа Василишина. Згодом його відсторонили від займаної посади.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG