Доступність посилання

ТОП новини
26 Вересень 2018, Київ 13:32

У НАБУ вважають претензії Луценка безпідставними і заявляють про «третю хвилю негативних публікацій»


Національне антикорупційне бюро України вважає претензії народного депутата Ігоря Луценка безпідставними. Про це йдеться у заяві бюро.

У НАБУ заявляють про третю хвилю негативних публікацій на адресу НАБУ, пов’язану із зверненням Ігоря Луценка стосовно припинення повноважень минулого складу Ради громадського контролю при НАБУ.

Крім того, у бюро зазначають, що кримінальне провадження щодо директора НАБУ Артема Ситника було зареєстроване ГПУ на виконання рішення Печерського суду від 24 червня 2016 року, винесеного в результаті розгляду скарги.

«Упевнені, що дане провадження не має судової перспективи, а активність Ігоря Луценка упродовж останніх місяців, спрямована на свідому послідовну дискредитацію НАБУ, викликає сумніви у щирості його намірів», – йдеться у повідомленні.

Напередодні журналіст Володимир Бойко опублікував копію листа ГПУ народному депутату Ігорю Луценку, в якому йдеться про відкриття кримінального провадження щодо Ситника. Причиною звернення Луценка стало те, що два члени Ради громадського контролю при НАБУ нібито подали неправдиві відомості про себе, а директор бюро Артем Ситник відмовився їх звільняти.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG