Доступність посилання

ТОП новини
11 Грудень 2018, Київ 12:52

Німеччина перевіряє 60 шукачів притулку на зв’язки з екстремістами


Влада Німеччини перевіряє 60 шукачів притулку, підозрюваних у можливих зв’язках із екстремістськими організаціями, зокрема «Ісламською державою», повідомляє офіс кримінальної поліції країни.

«Зважаючи на продовження міграції до Німеччини, ми маємо припускати, що існують активні або колишні члени, прихильники і симпатики терористичних організацій та ісламістські воєнні злочинці серед біженців», – йдеться в заяві.

У заяві йдеться про те, що поліція на даний час не має якихось конкретних ознак підготовки нападу.

За даними кримінальної поліції, загалом від місцевих органів влади у 16 федеральних землях Німеччини надійшло 410 повідомлень про можливих екстремістів серед біженців.

Тим часом, німецькі ЗМІ цитують міністра внутрішніх справ Німеччини Томаса де Мезьєра, який заявив, що ставити під підозру всіх біженців – неправильно, «попри розслідування окремих випадків».

За менше ніж тиждень у Німеччині сталися чотири напади у громадських місцях, три із них, за даними поліції, скоїли шукачі притулку.

Понад мільйон біженців прибули до Німеччини протягом минулого року. Серед них ті, хто втікає від конфліктів у Сирії, Афганістані й Іраку.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG