Доступність посилання

26 Травень 2017, Київ 18:26
Новини | Політика

Геннадій Афанасьєв запропонував допомогу в підтримці українських політв’язнів у Росії


Геннадій Афанасьєв, 13 липня 2016 року

Українець, кримчанин Геннадій Афанасьєв, звільнений у червні з ув’язнення в Росії, запросив усіх охочих ставити йому у фейсбуці запитання щодо допомоги утримуваним у Росії та Криму політв’язням.

Як написав він у соцмережі, він збере такі запитання і потім дасть на них розгорнуту відповідь.

На початку липня Афанасьєв уже публікував у фейсбуці пам’ятку для охочих написати листа українським політв’язням, утримуваним у Росії й уклав перелік із 22 адрес таких в’язнів.

Наприкінці червня Міністерство закордонних справ України повідомляло, що запросило Афанасьєва до участі в міжвідомчій нараді з питань подальшого визволення українських політв’язнів, утримуваних у Росії.

Геннадій Афанасьєв, один із політв’язнів, повернувся до України 14 червня після двох років ув’язнення в Росії (разом із ним звільнили також Юрія Солошенка). Його затримали в окупованому Росією українському Криму працівники ФСБ Росії навесні 2014 року. У Росії 26-річному Афанасьєву інкримінували створення терористичного угруповання у Криму і 2015 року засудили до 7 років позбавлення волі. Він був фігурантом так званої «справи кримських терористів», за якою засудили також Олега Сенцова, Олександра Кольченка та Олексія Чирнія.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG