Доступність посилання

ТОП новини
17 Жовтень 2018, Київ 14:25

Поліція в Німеччині заперечила повідомлення про вибух біля центру для біженців


Біженці в Німеччині, ілюстраційне фото

У Німеччині поліція заперечила попередні повідомлення про те, що біля центру реєстрації біженців на півдні країни спрацював вибуховий пристрій.

За повідомленнями поліції, вибухнув, найімовірніше, балончик із аерозольним вмістом у чиїхось речах, ніхто не потерпів. Ніяких ознак нападу терористів чи екстремістів антимігрантського спрямування немає.

Раніше повідомляли про ймовірний вибух біля центру реєстрації біженців у місті Цирндорфі неподалік Нюрнберга у федеральній землі Баварії.

Останніми днями саме в Баварії, що є головним місцем потрапляння до Німеччини десятків тисяч біженців, сталися три жорстокі напади.

24 липня 27-річний шукач притулку з Сирії підірвав себе і поранив 15 людей біля місця проведення музичного фестивалю в місті Ансбаху. Чоловік чекав на депортацію до Болгарії, яка погодилася надати йому статус біженця, і мав психіатричні проблеми.

22 липня дев’ять людей загинули у стрілянині в Мюнхені, яку вчинив 18-річний громадянин Німеччини й Ірану, що потім застрелив сам себе. Він теж лікувався у психіатра.

18 липня 17-річний шукач притулку, як вважають, із Пакистану чи Афганістану, поранив кілька людей у потязі сокирою й ножем, перш ніж його застрелила поліція.

За перший і третій із цих нападів відповідальність узяло на себе екстремістське угруповання «Ісламська держава», хоча наразі не ясно, чи мають ці твердження якийсь реальний ґрунт.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG