Доступність посилання

ТОП новини

Огризко: не має значення, яке прізвище буде у нового російського посла


Володимир Огризко

Звільнення посла Росії в Україні Михайла Зурабова і призначення нового російського представника ніяк не вплине на нинішні відносини двох країн, заявив в ефірі Радіо Свобода колишній міністр закордонних справ України Володимир Огризко.

«У Москві вирішує одна людина – Путін (президент Росії Володимир Путін – ред.), тому яке прізвище буде у чергового посла, не має абсолютно ніякого значення. Навіть за тих часів, коли в Україні був послом Віктор Черномирдін, з яким мені доводилося вести гарячі недипломатичні розмови, то й від нього тоді залежало дуже й дуже мало», – зазначив Володимир Огризко.

Дипломат не виключає, що новий російський посол навіть не приїде в Україну.

«Найімовірніше, він сюди і не приїде. Йому тут немає що робити», – сказав Огризко.

На його думку, нині Україна взагалі не може підтримувати дипломатичні відносини з Росією, «і ніколи не пізно їх розірвати».

«Це нонсенс, коли ми маємо дипломатичні відносини з країною, яка анексувала частину нашої території», – додав Огризко.

28 липня президент Росії Володимир Путін звільнив із посади надзвичайного і повноважного посла Росії в Україні Михайла Зурабова, який працював на цій посаді від початку серпня 2009 року.

Як згодом повідомили російські новинні агенції з посиланням на прес-службу Міністерства закордонних справ Росії, тимчасовим повіреним у справах Росії в Україні призначили Сергія Торопова.

XS
SM
MD
LG