Доступність посилання

ТОП новини
10 Грудень 2018, Київ 18:21

Російська спортсменка Ісінбаєва обіцяє судитися через відсторонення від Олімпіади


Олена Ісінбаєва

Російська олімпійська чемпіонка Олена Ісінбаєва заявила про готовність звернутися до Європейського суду з прав людини, щоб оскаржити рішення Міжнародної федерації легкої атлетики не пустити спортсменку на Олімпіаду 2016 року.

«Будемо звертатися в усі інстанції, в тому числі в суд з прав людини», – сказала Ісінбаєва.

28 липня стрибунка заявила, що федерація остаточно відмовила їй в участі на Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро.

Напередодні Міжнародна федерація легкоатлетичних асоціацій відповіла відмовою на прохання міністра спорту Росії Віталія Мутка допустити на Олімпіаду спортсменів, раніше не помічених у вживанні заборонених медикаментів.

Російські легкоатлети були дискваліфіковані після доповіді Всесвітнього антидопінгового агентства про порушення в антидопінгових лабораторіях. З документа випливає, що російські лабораторії навмисне приховували позитивні проби спортсменів на вживання заборонених препаратів, а до махінацій з аналізами була причетна ФСБ Росії.

Міжнародний олімпійський комітет вирішив не усувати всю олімпійську збірну від участі в Олімпіаді в Бразилії. Вирішення цього питання передали міжнародним федераціям з окремих видах спорту.

На сьогоднішній день від участі в Олімпіаді, яка стартує в бразильському Ріо-де-Жанейро 5 серпня, були відсторонені понад 100 російських спортсменів.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG