Доступність посилання

ТОП новини
11 Грудень 2018, Київ 02:52

Онищенко: попросив владу Великобританії надати політичний притулок


Олександр Онищенко

Депутат Верховної Ради Олександр Онищенко з групи «Воля Народу» заявляє, що він попросив владу Великобританії надати йому політичний притулок. Про це він заявив в ефірі телекомпанії «112 Україна».

«Я вже звернувся з таким проханням: надати дозвіл на проживання», – сказав він.

Депутат заявив про намір доводити, що щодо нього ведеться політичне переслідування.

Раніше сьогодні Онищенко заявив, що він перебуває в Лондоні. За словами депутата, саме тут за участі авторитетної міжнародної юридичної компанії він готовий проходити всі належні юридичні процедури в рамках доказування власної невинуватості.

5 липня Верховна Рада надала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання й арешт Онищенка. Тоді депутата в залі засідань Ради не було. Пізніше Онищенко заявив, що перебуває в Австрії, на тренуваннях напередодні Олімпіади.

28 липня Генпрокурор підписав повідомлення про підозру Онищенку.

Перед цим, 15 червня, співробітники НАБУ провели обшук в офісі Олександра Онищенка. За інформацією бюро, обшуки відбувалися за адресами фірм, що фігурують у розслідуванні з приводу реалізації природного газу за заниженою ціною за договорами спільної діяльності з «Укргазвидобуванням». За даними НАБУ, сума, що фігурує у цій справі, – 3 мільярди гривень. Онищенко називає звинувачення проти нього фіктивним.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG