Доступність посилання

ТОП новини

На вулицях Запоріжжя пояснюють, як не стати жертвою торгівлі людьми


Акція з протидії торгівлі людьми, Запоріжжя, 30 липня 2016 року

30 липня у Запоріжжі на майдані Волі організували акцію «Cпільними зусиллями проти торгівлі людьми в Україні». Громадські активісти за допомогою спеціальних завдань пояснюють городянам, як не стати жертвою торгівлі людьми.

Людям надають рекомендації про те, як самостійно оцінити ризики при працевлаштуванні за кордоном. В інформаційно-розважальній формі про небезпеки розповідають і найменшим відвідувачам акції.

«Якщо дорослий прийшов з дитиною, у нас є намет, де наш волонтер займається з дітлахами. Є навчальний мультфільм проте, як важливо не знайомитися на вулиці з людьми, як поводитись, якщо ти опинився без батьків. Дитина, поки мама відповідає на питання, теж отримує інформацію», – розповіла кореспонденту Радіо Свобода волонтер Наталя Черкасова.

Також в суботу волонтери Запоріжжя поширюють серед перехожих спеціальні інформаційні листівки на залізничному та автовокзалі міста. Схожі акції з протидії торгівлі людьми заплановані в 14 областях України. Одна з таких напередодні відбулась і в Києві.

30 липня у світі відзначають Міжнародний день боротьби з торгівлею людьми.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG