Доступність посилання

ТОП новини

Совсун: для вступників на бакалаврат виділені 83 тисячі державних місць


Інна Совсун
Інна Совсун

Перший заступник міністра освіти України Інна Совсун заявляє, що цьогорічні абітурієнти отримали 83 тисячі державних місць для вступу на бакалаврат.

«Держава надала певну кількість місць державного замовлення. Фактично на всі ці місця виділені рекомендації. По факту люди будуть зараховані після того, як вони виконають усі умови відповідно до зарахування, тобто, коли завезуть оригінали документів. Це буде 5 числа», – сказала вона.

Совсун зазначила, що після цього МОН зможе назвати точну кількість зарахованих.

«Зараз статистику, яку ми надсилаємо, це статистика місць університетів за результатами розподілу. Загальна місць по бакалаврату 83 тисячі, це закріплено в постанові кабміну», – додала перший заступник міністра освіти.

У Міністерстві освіти і науки заявляють, що загалом 184 тисяч 778 абітурієнтів рекомендовані до зарахування на місця державного замовлення на всі освітньо-кваліфікаційні рівні. Загалом подано більше ніж два мільйони заяв від понад 584 тисяч абітурієнтів.

6 серпня будуть оприлюднені списки зарахованих на бюджетні місця. Абітурієнти, які не отримали місце держзамовлення, до 10 серпня можуть написати заяву на вступ на контракт.

XS
SM
MD
LG