Доступність посилання

ТОП новини
16 Січень 2019, Київ 03:46

Київ припинив приймати сміття зі Львова – КМДА


Ілюстративне фото

УКиївські міській державній адміністрації заявляють, що від 1 серпня Київ припинив приймати сміття зі Львова у зв’язку з тим, що на сміттєспалювальному заводі «Енергія» розпочали планові ремонтні роботи.

«Першого числа завод став на плановий ремонт, і ми припинили приймати як львівське сміття, так і київське. Відходи, які раніше направлялися з Києва на завод «Енергія» тепер направлятимуться на полігон № 5. Як правило, ремонтні роботи відбуваються упродовж серпня», – розповів в ефірі телеканалу «Київ» директор підприємства «Київкомунсервіс» Євгеній Русін, якого цитує прес-служба КМДА.

«За час дії домовленостей було завезено трохи більше 6 500 тонн сміття. Якщо брати ваговий баланс, за червень-липень заводом було спалено трохи більше 42 000 тонн», – додав він.

За даними заступника голови КМДА Петра Пантелеєва, жодних фінансових затрат з бюджету Києва на утилізацію львівського сміття не було.

З0 травня на Грибовицькому сміттєзвалищі біля Львова сталася пожежа і зсув сміття. Під завали потрапили троє рятувальників й еколог львівського комунального підприємства. Рятувальників знайшли мертвими.

18 червня міський голова Києва Віталій Кличко заявив, що Київ на прохання мера Львова Андрія Садового надасть тимчасову допомогу у розв’язанні проблеми зі сміттям у Львові. У КМДА згодом заявили, що Київ прийматиме на утилізацію тверді побутові відходи зі Львова лише до початку серпня.

Також, як повідомив заступник голови КМДА Микола Поворозник, додаткове спалювання твердих побутових відходів зі Львова на київському заводі «Енергія» у короткі терміни не вплине на збільшення викидів у повітря та не погіршить екологічну ситуацію у Києві.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG