Доступність посилання

ТОП новини

У Запоріжжі вшанували пам’ять загиблих на Донбасі десантників


У Запоріжжі вшанували пам'ять загиблих десантників, 2 серпня 2016 року

Біля Запоріжжя на Кушугумському цвинтарі вшанували пам’ять загиблих в зоні бойових дій на Донбасі десантників.

Для вшанування побратимів прийшли бійці кількох бригад, вони поклали квіти до пам’ятного хреста та на могили безіменних солдат, вшанувавши їхню пам’ять хвилиною мовчання.

«Вирішили з’їздити на кладовище до наших хлопців, яким пощастило менше, ніж нам. Ніяких фонтанів чи чогось подібного не буде. Це вже другий рік так. Просто зустрічаємось», – розповів один з організаторів акції В’ячеслав Зайцев.

На Кушугумському цвинтарі протягом 2014-2015 року поховані 118 невідомих військовослужбовців, які загинули під час конфлікту на сході України. Поряд з ними також похоронений боєць 79-ї окремої аеромобільної бригади Олександр Пивоваров. Він згорів у підбитому противником БТРі, що виїздив із Донецького аеропорту.

Сьогодні в України відзначається День високомобільних десантних військ України, які вважаються елітними підрозділами армії. У різних регіонах України дислокується кілька аеромобільних бригад. Зокрема, запорожці, призвані до ЗСУ під час першої хвилі мобілізації навесні 2014 року, проходили службу у лавах 79-ої окремої аеромобільної бригади, що базується у Миколаєві.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG