Доступність посилання

ТОП новини

Угода між Туреччиною та ЄС щодо мігрантів виконується, та є занепокоєння – грецький урядовець


(©Shutterstock)

Перший заступник міністра внутрішніх справ Греції у справах імміграції Яніс Музалас заявляє, що угода між ЄС та Туреччиною щодо мігрантів значною мірою виконується.

3 серпня Музалас заявив, що Афіни з занепокоєнням спостерігають за ситуацією у Туреччині після невдалої спроби державного перевороту. Грецький урядовець також заперечив, що його країна закликає ЄС створити запасний план на випадок, якщо Туреччина відмовиться виконувати угоду щодо мігрантів.

Раніше міністр закордонних справ Туреччини Мевлют Чавушоглу заявив, що його країна може вийти з угоди з ЄС, що має на меті обмеження потоку мігрантів, у випадку, якщо Брюссель не погодить безвізовий режим для турецьких громадян.

Раніше єврокомісар Ґюнтер Еттінґер назвав малоймовірним надання Туреччині безвізового режиму до кінця року з огляду на низку заходів, до яких турецька влада вдалася після спроби військового перевороту у країні всередині липня і які ЄС вважає недемократичними.

18 березня Туреччина і ЄС уклали угоду, що має на меті зменшення потоку мігрантів до Європи. У рамках цієї угоди Туреччина, зокрема, взяла на себе зобов’язання на гроші ЄС надавати притулок тим біженцям, які потрапили у Грецію через турецьку територію.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG