Доступність посилання

ТОП новини

Україна встигає підготуватися до зими – Насалик


Міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик заявляє, що проблем з опалювальним сезоном не буде, Україна встигає підготуватися до зими.

За його словами, українська енергетика встигає підготуватися до опалювального сезону, попри дефіцит потужностей та велике споживання, які були на початку літа.

«Цього літа у спекотні тижні навантаження на українську енергетику було не меншим, ніж у зимовий період. І тому вже можу сказати, що графік накопичення вугілля та ремонту енергоблоків електростанцій виконується, і до зими Україна буде готова вчасно», – сказав він.

Насалик уточнив, що, за планами Міністерства енергетики та вугільної промисловості, електростанції мають накопичити до листопада на своїх складах 1,4 мільйона тонн вугілля антрацитової групи, яке імпортується та видобувається на непідконтрольних територіях, і стільки ж вугілля газової групи – з шахт на підконтрольній території.

Враховуючи те, як триває підготовка до опалювального сезону, Міненерговугілля не передбачає, що взимку будуть віялові вимкнення, імпорт електроенергії чи аварійне ввімкнення газомазутних блоків на електростанціях.

У липні в уряді створили штаб для підготовки паливно-енергетичного комплексу країни до осінньо-зимового періоду, його основним завданням буде постійний моніторинг стану справ в енергетичному секторі. Експерти вважають, що до опалювального сезону залишилося мало часу, щоб досягти суттєвих зрушень у реформуванні паливно-енергетичному комплексу.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG