Доступність посилання

ТОП новини

Апеляційний суд відмовився змінити запобіжний захід для Войцехівського


Анатолій Войцехівський

Апеляційний суд Києва відмовився змінити запобіжний захід для столичного забудовника Анатолія Войцехівського.

Таким чином, судова апеляційна інстанція залишила без змін ухвалу слідчого судді Печерського райсуду Києва від 16 липня, а скарги прокурорів та захисників залишила без задоволення.

16 липня суд призначив Войцехівському запобіжний захід у вигляді двох місяців утримання в слідчому ізоляторі із можливістю внесення застави в розмірі 14 мільйонів гривень. Згодом за забудовника внесли заставу.

Войцеховському інкримінують самовільне захоплення земельних ділянок та самовільне будівництво на них.

За даними слідчих, впродовж 2012–2014 років службові особи групи будівельних компаній під керівництвом Войцехівського самовільно у Києві зайняли 42 земельні ділянки і незаконно розпочали на них самовільне будівництво житлових та офісно-торгово-житлових комплексів. Генеральна прокуратура заявляла, що Войцехівському інкримінують ухилення від сплати податків на суму 12,5 мільйона гривень, створення організованої злочинної групи, самовільне захоплення землі в Києві та привласнення коштів.

Раніше журналісти програми «Схеми», спільного проекту Радіо Свобода та каналу «UA:Перший», проаналізували десятки незаконних столичних будівництв багатоповерхівок та цілих житлових комплексів і виявили, що всі вони від початку тісно пов’язані між собою структурами так званої «Уко-Сітігруп» Анатолія Войцехівського.

За роки свого існування «Уко-Сітігруп» Анатолія Войцехівського створила десятки компаній. Майже всі ці будівельні фірми мали схожі риси – наприклад, статутний фонд у 1000 гривень, реєстрація компанії на місці майбутнього будинку. Також журналісти виявили, що деякі з проектів групи компаній Войцехівського введені в експлуатацію на підставі підроблених рішень судів.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG