Доступність посилання

ТОП новини
22 Березень 2019, Київ 20:58

Полторак: штат Міноборони скоротили на 193 людини


Степан Полторак

Міністр оборони України Степан Полторак заявляє, що кількість структурних підрозділів у Міністерстві оборони України скоротили із 25 до 18, а штат відомства зменшився на 193 людини.

«Враховуючи попередні зауваження до роботи міністерства, ми оновили склад і структуру. Відбулися скорочення й перерозподіл обов’язків від міністра оборони до його заступників, а від заступників – до директорів департаментів», – сказав він під час засідання комітету реформ Міністерства оборони та ЗСУ.

При цьому він не уточнив, що за який період відбулися ці звільнення.

За його словами, після проведення переатестації 256 людей не підтвердили своїх професійних здібностей працювати у Міністерстві оборони.

Директор департаменту кадрової політики Міноборони Олег Яцино додав, що наразі 56 посад у відомстві є вакантними.

У Міноборони зазначають, що кадрова політика здійснюється у рамках оборонної реформи, яка полягає у перерозподілі завдань у системі керівництва ЗСУ, зміні системи оборонного планування та управління ресурсами згідно з сучасними євроатлантичними підходами, а також нарощенні оперативних спроможностей.

Окрім цього, в рамках реформування передбачено розвиток системи логістичного та медичного забезпечення сил оборони на основі стандартів НАТО.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG