Доступність посилання

ТОП новини
16 Червень 2019, Київ 19:30

Журналіст Роман Бочкала оголосив про звільнення з телеканалу «Інтер»


Роман Бочкала в студії Радіо Свобода

Фронтовий журналіст Роман Бочкала оголосив, що звільнився з роботи на телеканалі «Інтер».

«Все. Жетон зданий, обхідний лист підписаний. Я йду з телеканалу «Інтер». Це були вісім найцікавіших років в моєму житті» – написав Бочкала у Facebook, але не вказав причин такого рішення.

Минулого тижня Бочкала заперечив будь-які стягнення за вживання слова «терористи» на означення підтримуваних Росією бойовиків на Донбасі.

Підставою для такої заяви фронтового кореспондента телеканалу «Інтер» стала публікація в інтернеті скріншотів електронного листування, яке нібито велося між поінформованим про події на телеканалі Леонідом Муравйовим і співробітницею «міністерства державної безпеки» угруповання «ДНР» Тетяною Єгоровою. Достовірність цих листів наразі встановити неможливо.

В одному з таких листів, датованому 25 травня 2015 року, Муравйов інформував Єгорову, що якась «Маша» відповіла «з питання «терористів»: «Знайшла, де проскочило одне слово. У Бочкали. Він, до речі, за цей сюжет пекельно покараний і переведений у новини».

В листі Єгоровій Муравйов також звітував співробітниці «МДБ ДНР» про інші сюжети новин телеканалу «Інтер» та відсутність у програмі «Подробности недели» матеріалів про убивство одного з лідера бойовиків на Луганщині Олексія Мозгового, «коли «колеги» з «5-го каналу» та «1+1» влаштували в прямому сенсі «танець на кістках».

У своєму повідомленні у Facebook Роман Бочкала спершу вказав, що не знає, хто такий Леонід Муравйов, але згодом у коментарях визнав, що «призабув цього персонажа».

Російський журналіст Леонід Муравйов навесні 2015 року намагався влаштуватися на роботу на «Інтер», але був видворений з України.

У лютому 2016 року телеканал «Інтер» потрапив під позапланову перевірку Нацради з питань телебачення і радіомовлення через трансляцію російських фільмів, а також через інцидент з лайкою в прямому ефірі продюсера програми «Подробности недели» росіянки Марії Столярової, яку згодом звинуватили в симпатизуванні бойовикам на Донбасі і депортували з країни.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG