Доступність посилання

ТОП новини
15 Жовтень 2018, Київ 20:13

«Енергоатом»: землетрус не вплинув на роботу Запорізької АЕС


Мапа району землетрусу, за даними Європейсько-середземноморського сейсмологічного центру

Землетрус, який стався 7 серпня на півдні Донецької області, не вплинув на роботу енергоблоків Запорізької атомної електростанції, повідомляє прес-служба НАЕК «Енергоатом».

«Порушень експлуатаційних меж на енергоблоках станції немає... Системи фізичного захисту ЗАЕС працюють у штатному режимі. Радіаційний фон на майданчику Запорізької АЕС не змінився і відповідає значенням природного фону», – йдеться в повідомленні.

За даними Головного центру спеціального контролю Державного космічного агентства України, магнітуда землетрусу становила близько 4,9, його епіцентр був у районі Маріуполя, глибина епіцентру – 10 кілометрів.

Запорізька АЕС – найбільший енергетичний об’єкт в Україні та Європі з встановленою потужністю 6000 МВт. На ЗАЕС експлуатуються шість енергоблоків. за даними «Енергоатома», 8 серпня в роботі перебувають три з шести енергоблоків.

Об 11:15 7 серпня неподалік Маріуполя стався землетрус, що відчувався на значній території. Зокрема, його відчули у Кривому Розі й Кременчуку на заході, в Донецьку й Єнакієві на півночі і в російському Ростові-на-Дону на сході. Поштовхи викликали занепокоєння серед місцевих жителів щодо того, чи не були вони викликані обстрілом із якоїсь потужної зброї.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG