Доступність посилання

ТОП новини
16 Січень 2019, Київ 19:18

МЗС заявляє про зростання безпідставних затримань українців у Росії


У Міністерстві закордонних справ України заявляють про зростання кількості безпідставних затримань і арештів українців у Росії за сфабрикованими обвинуваченнями у поширенні наркотичних речовин. Про це йдеться в повідомленні департаменту консульської служби МЗС на сторінці в соціальній мережі Facebook.

За повідомленням, 9 серпня в департаменті консульської служби відбулася міжвідомча нарада за участю представників причетних міністерств і відомств України, правозахисників і представників Міжнародної організації з міграції, а також матерів утримуваних на території Росії громадян України, які притягуються до кримінальної відповідальності за сфабрикованими обвинуваченнями у розповсюдженні наркотичних речовин.

«На сьогодні ситуація навколо затримання на території Росії громадян України набула особливого загострення. Спостерігається вкрай негативна тенденція до зростання кількості безпідставно затриманих і заарештованих українців, які стають заручниками обманних і шахрайських дій окремих посередницьких структур, що діють як на території України, так і в Росії», – заявили в МЗС.

Наприкінці липня Міністерство закордонних справ рекомендувало громадянам України оцінювати загрозу можливого безпідставного затримання в Росії при плануванні поїздок до цієї країни.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін у червні заявив, що на сьогодні в ув’язненні на території Росії перебувають 12 українців, на території Криму – 16.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG