Доступність посилання

ТОП новини
24 Лютий 2018, Київ 00:34

Міносвіти оприлюднило оновлені навчальні програми для 1-4 класів


(©Shutterstock)

Міністерство освіти і науки України оприлюднило на своєму сайті 13 оновлених навчальних програм для 1-4 класів, затверджених колегією МОН 4 серпня.

«За оновленими програмами для 1-4 класів діти навчатимуться вже з 1 вересня. Для нас було критично важливим встигнути оновити програми для початкової школи до початку нового навчального року», – цитує прес-служба МОН заступника міністра освіти і науки Павла Хобзея.

Водночас, за його словами, це оновлення є лише першим кроком. Наступного тижня МОН презентує концепцію «нової української школи». Передбачені нею зміни будуть системно запроваджуватись з 2018 року, повідомив Хобзей.

Як обіцяють у МОН, наступного тижня у відкритому доступі також з’являться затверджені зміни до орієнтовних вимог до оцінювання навчальних досягнень учнів і методичні рекомендації до оновлених програм. Вони передбачають зміни підходів до оцінювання і педагогічну свободу вчителя, додали в міністерстві.

Міністерство освіти раніше заявило, що переглядає навчальні програми початкової школи, щоб позбавити дітей від зайвої теоретичної інформації, що не відповідає їхнім віковим особливостям.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG