Доступність посилання

ТОП новини
20 Лютий 2018, Київ 11:48

Адвокат: Умерова із залу суду відвезли в лікарню з підозрою на інфаркт


Ільмі Умерову міряють тиск у суді, 11 серпня 2016 року

Заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерова із залу суду в анексованому Росією Криму забрали до лікарні із підозрою на інфаркт, повідомив адвокат Микола Полозов.

На суді в анексованому Росією Криму, де мали призначити психіатричну експертизу Умерову, йому стало зле. Лікарі «швидкої допомоги», яких викликали до суду, виявили у нього підвищений тиск.

«Тиск 220/100, небезпека інфаркту», – написав у Twitter адвокат Микола Полозов.

Засідання у цій справі, призначене на 11:00, почалося із запізненням на годину. У залі зібралося багато людей, які прийшли підтримати Ільмі Умерова.

Після повідомлень про погіршення здоров’я Умерова суддя розпорядилася вивести всіх із залу.

«Суддя Рубе вирішила незаконно оголосити постанову про направлення на стаціонарну психіатричну експертизу за відсутності Ільмі Умерова», – написав Полозов.

Раніше Ільмі Умеров подав скаргу в підконтрольний Кремлю Київський райсуд Сімферополя на постанову про порушення кримінальної справи. Він також направив на ім’я слідчого ФСБ Росії заяву про відмову добровільно проходити амбулаторну судово-психіатричну експертизу, розцінивши її як спробу дискредитації особистості і приниження ділової репутації.

Проти Ільмі Умерова російські правоохоронні органи в Криму порушили кримінальну справу за статтею «сепаратизм».

У російському правозахисному центрі «Меморіал» назвали кримінальне переслідування заступника голови Меджлісу незаконним і політично мотивованим.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG