Доступність посилання

ТОП новини

Афанасьєв – Савченко: я не боюсь погроз і не женусь за владою


Геннадій Афанасьєв

Кримчанин Геннадій Афанасьєв, який раніше перебував в ув’язненні в Росії, відповів на критику народного депутата України Надія Савченко.

«Я не боюсь погроз медведчуцьких служниць та зрадників України. Я не женуся за депутатським мандатом і президентською владою. Я лише намагаюся докласти всіх своїх зусиль для того, щоб додому повернулися наші бранці, а Україна перемогла у кривавій жорстокій війні з Російською ордою», – написав Афанасьєв 12 серпня у Facebook.

Раніше у п’ятницю Надія Савченко назвала Геннадія Афанасьєва людиною «слабкої волі».

«Свого часу Афанасьєв здав Кольченка і Сенцова. Він людина слабкої волі, тому зараз робить те саме. Йому тоді слідчі сказали взяти російський паспорт, і він взяв. Тоді сказали, що хлопці терористи, і він підписав», – сказала Савченко в інтерв’ю BBC Україна, коментуючи реакцію Афанасьєва на її пропозицію щодо обміну полоненими.

Надія Савченко
Надія Савченко

2 серпня звільнена з російського ув’язнення Надія Савченко заявила, що оголошує голодування задля звільнення полонених. Савченко звинуватила Київ у бездіяльності й пообіцяла боротися за волю бранців «своїми», «перевіреними» методами. Також вона закликала усіх прийти 8 серпня під Адміністрацію президента України на акцію матерів заручників та вже звільнених з полону і розповісти їхнє бачення ситуації.

Колишній політичний в’язень, кримчанин Геннадій Афанасьєв заявив, що не підтримує проведення акції під Адміністрацією президента України щодо обміну полоненими, яку оголосила Надія Савченко.

У червні Савченко заявила про готовність особисто вести прямі переговори про звільнення українських полонених з представниками угруповань «ДНР» і «ЛНР» Олександром Захарченком та Ігорем Плотницьким. Вони заявляли про готовність до переговорів з Савченко.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG