Доступність посилання

ТОП новини
16 Липень 2018, Київ 16:15

У Пуерто-Ріко оголосили надзвичайну ситуацію через поширення вірусу зіка


Уряд США запровадив режим надзвичайної ситуації у сфері охорони здоров’я на території Пуерто-Ріко через спалах захворювання вірусом зіка, повідомляє американське Міністерство охорони здоров’я.

На півострові вже налічується понад 10 тисяч інфікованих, серед яких багато вагітних жінок. Фактична кількість хворих може бути набагато більшою, оскільки хвороба часто проходить без симптомів. Лікарі побоюються, що до кінця року вірусом зіка може заразитися чверть населення острівної держави.

ВООЗ у лютому оголосила швидке поширення вірусу зіка глобальною надзвичайною ситуацією в галузі охорони здоров’я. Захворювання поширюється переважно через комарів, але в рідкісних випадках також може передаватися через секс.

У більшості випадків хвороба зіка викликає легкі симптоми, такі, як лихоманка і висип, але цей вірус також спроможний спричинити серйозні вроджені дефекти в дітей, якщо на хворобу перехворіє мати в час вагітності, чи рідкісний неврологічний синдром, який може призвести до смерті або тимчасового паралічу.

Пуерто-Ріко – вільно асоційована держава під управлінням США.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG