Доступність посилання

ТОП новини
03 серпня 2020, Київ 15:53

Французька скрипалька зіграла для українських бійців і волонтерів


Наташа Грізар, скрипалька

У Києві 13 серпня 17-річна скрипалька з Франції Наташа Грізар провела благодійний концерт для українських військових, поранених бійців і для волонтерів. Благодійний концерт відбувся у музеї «Київська фортеця».

Грізар зіграла гімн України, українські народні пісні та музику-арію «Тореадор» з опери Бізе «Кармен» – на вшанування пам’яті всесвітньо відомого оперного співака, бійця Добровольчого українського корпусу («Правий сектор») Василя Сліпака, який загинув у зоні АТО 29 червня.

«Моя родина підтримує Україну та її народ, моя мати впродовж двох років допомагає українським воякам, а бабуся – художниця – передавала свої картини для благодійного аукціону: на зібрані кошти волонтери купили спальники для українських солдатів у зоні військових дій. Я через музику допомагаю бійцям, насамперед пораненим, емоційно відпочити і загоїти душевні рани», – зазначила музикант у розмові з Радіо Свобода.

Інгрід Грізар, мати Наташі, допомагає українським бійцям, завдяки її благодійним акціям у Франції солдати отримують спальники, теплі речі, малюнки від французьких дітей тощо.

Концертмейстером благодійного музичного заходу у «Київській фортеці» була українська піаністка і волонтер Людмила Чичук.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

ІНШЕ З МЕРЕЖІ

XS
SM
MD
LG