Доступність посилання

23 Червень 2017, Київ 08:26
Новини | Політика

МОЗ: на закупівлях ліків минулого року зекономили майже 800 мільйонів гривень


Завдяки здійсненню закупівлі ліків міжнародними організаціями у 2015 році зекономили сотні мільйонів, заявила виконувач обов’язків міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун.

«Ми змінили систему закупівлі ліків. Старих схем більше нема. У більшості закупівель прибрані посередники. Тендерна монополія подолана. Близько 40% тих, хто виграв тендери – українські виробники. Зекономлено більше ніж 790 мільйонів у порівнянні з 2014 роком за підрахунками пацієнтських організацій», – сказала Супрун.

Вона додала, що на сайті МОЗ викладено нову розширену таблицю про стан поставок ліків і розвезення їх по регіонах. Таблицю будуть періодично оновлювати.

У 2015 році МОЗ передав закупівлі ліків і вакцин міжнародним організаціям. Як результат, були укладені договори з трьома міжнародними організаціями – Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ), ПРО ООН і Crown Agents, визначеними Кабінетом міністрів України, та перераховано кошти на забезпечення ліками за 12 державними програмами на загальну суму 2,197 мільярда гривень.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG