Доступність посилання

ТОП новини

Міжнародна асоціація боксу усунула кількох олімпійських суддів через суперечливі рішення


Бій між росіянином Євгеном Тищенком (л) та казахстанцем Василем Левітом

Міжнародна асоціація боксу 17 серпня відсторонила кількох суддів від обслуговування поєдинків на Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро. Керівний орган аматорського боксу в світі вказав, що усунуті судді не відповідають стандартам компетентності.

Імена відсторонених фахівців в асоціації не назвали, також не йдеться про перегляд результатів боксерських поєдинків на Олімпіаді.

Міжнародна асоціація боксу вказала, що її суддівський комітет розглянув усі 239 поєдинків перших 11 днів олімпійського турніру. Комітет дійшов висновку, що «незначна кількість рішень була не на очікуваному рівні».

Значний резонанс серед фахівців та вболівальників на Олімпіаді викликало рішення суддів у фіналі змагань у важкій вазі між росіянином Євгеном Тищенком і казахстанцем Василем Левітом. Вердикт щодо перемоги росіянина публіка зустріла гучним свистом, оскільки суддівське рішення докорінно відрізнялося від побаченого на рингу.

Крім того, ірландський боксер, чемпіон світу у ваговій категорії до 56 кілограмів Майкл Конлан оскаржив свою поразку в чвертьфіналі олімпійського турніру в протистоянні з росіянином Володимиром Нікітіним. Конлан звинуватив у корупції суддів та Росію.

Високопосадовець Міжнародної асоціації боксу Том Вірджетс розповів інформагенції AP, що бій за участю Тищенка може стати каталізатором змін критеріїв оцінки поєдинків. Водночас, повідомляє AP, судді з обох поєдинків, які викликали гучні суперечки, 17 серпня продовжували брати участь в обслуговуванні боксерських поєдинків на Олімпіаді.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG